Serwis turbin Czerniejewo.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy diesel czy też na benzynę. Dobre turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problemem w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z niesprawną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czerniejewo

Serwis turbo Czerniejewo.

Rozsądnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080